Te, co skaczą i fruwają

Zwierzęta


  • Index
  •  » Ptaki
  •  » Ciekawe ksiazki o ptakach egzotycznych

#1 2009-03-01 19:33:54

Limonka

Administrator

8724964
Call me!
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Ciekawe ksiazki o ptakach egzotycznych

Tutaj piszcie tytuly ksiazek o ptakach egzotycznych (papugi, astryldy i nie tylko), ktore polecacie i dlaczego je polecacie.
Ja uwielbiam ksiazke Marcina Jana Gorazdowskiego pt. "Ptaki ozdobne". Dlaczego akurat ta ksiazka? Mozna dowiedziec sie z niej wiele ciekawych informacji, gatunki ptakow sa ladnie opisane i przy kazdym sa zdjecia. Wszystko jest uporzadkowane.

Offline

 

#2 2009-03-01 19:44:08

Nyks

Moderator

9982409
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 101
Punktów :   
WWW

Re: Ciekawe ksiazki o ptakach egzotycznych

Ja osobiście polecam książkę o papugach autorstwa Evy Marii Bartenschlager "Papugi i papużki". Czemu? W książce można znaleźć wiele porad dotyczących hodowli papug oraz opisy najczęściej hodowanych gatunków papug. Oczywiście w książce nie brakuje kolorowych zdjęć. Z tego co widziałam książka jest w twardej okładce, więc tak szybko się nie zniszczy i będzie służyła wiele lat.
Pozdrawiam


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.
...
Piórkowo czyli tam gdzie fruwają papugi.
http://piorkowo.blog.pl

Offline

 

#3 2009-04-02 09:17:36

karelajnak

Moderator

status -
1459746
Call me!
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 109
Punktów :   
WWW

Re: Ciekawe ksiazki o ptakach egzotycznych

O tak, ta książka również mi się podoba, Nyks, mam ją w domu. Ja żebym nie była gorsza, polęcę Wam książkę
`Jak opiekować się papugami`- Amandy O'neill. Mimo że ksiązka jest mała (w znaczeniu ma mało kartek) to jest prosta w użyciu i łatwo się ją czyta, jest tam wszystko co powinien wiedzieć początkujący papugarz. Są tam przede wszystkim fotografie papużek falistych i książka jest po części im poświęcona, ale nadaje się do każdej rasy ptaka.


<3
www.kokuslawa.blog.onet.pl
Pozdrawiam, karelajnak.

Offline

 
  • Index
  •  » Ptaki
  •  » Ciekawe ksiazki o ptakach egzotycznych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zgierz.pun.pl www.lksorzelwysoka.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl www.gra-naruto.pun.pl www.czarnakompania.pun.pl